Regulamin 63 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego!

Druhny i Druhowie!

Za nami wrześniowa edycja 62 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego. Poprzedni rok przysporzył nam wielu dodatkowych wyzwań i obowiązków. Już prawie od roku żyjemy w cyberprzestrzeni: lekcje online, zbiórki online a nawet rajdy online.

Ale kolejny ,,Świętuch” nadchodzi! A wraz z nim powrót z cyberprzestrzeni do świata po apokalipsie!

Góry Świętokrzyskie czekają. Jak co roku zachęcamy Was do poznania świętokrzyskich szlaków! W tym roku nasze wędrówki zakończą się w Chęcinach – mieście z ciekawą historią i ogromną ilością zabytków. Jednym z najbardziej znanych jest górujący nad miastem zamek. To właśnie w nim 690 lat temu odbył się pierwszy zjazd rycerstwa wszystkich ówczesnych ziem polskich!
Powróćcie razem z nami z cyberprzestrzeni i poznajcie nowy świat po apokalipsie!

Zapraszamy na 63 Harcerski Rajd Świętokrzyski!

Regulamin dostępny pod linkiem: http://rajdswietokrzyski.zhp.pl/index.php/informacje/